Transports

Mūsu pieredze transporta loģistikā ir vairāk kā 20 gadu, un šajā laikā mēs esam ieguvuši plašu klientu loku un uzticama biznesa partnera reputāciju.

Transports

Mūsu pieredze transporta loģistikā ir vairāk kā 20 gadu, un šajā laikā mēs esam ieguvuši plašu klientu loku un uzticama biznesa partnera reputāciju. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem partneriem, kuri atbalsta mūsu darba stilu, kā rezultātā mēs varam nodrošināt precīzu klienta vēlmju izpildi.

Uzņemoties saistības kravas pārvadāšanā, mēs pasargājam klientu no turpmākajām problēmām. Augsti kvalificēts autovadītāju personāls, kas strādā ar administrācijas, kas aprīkota ar mūsdienīgāko datortehniku un satelītsakariem, atbalstu, nodrošina servisu, kuru augstu novērtē mūsu pastāvīgie partneri. Mēs pārvadājam datortehniku caur visu Eiropu uz Krieviju, kā arī uz dažādām pilsētām visā Baltijā.

Mūsu krājkasē ir puķu un augu, kā arī svaigu augļu pārvadājumi no Nīderlandes uz visiem Krievijas reģioniem no Maskavas līdz Urāliem. Noslīpēta prasme pārtikas produktu pārvadājumos divkameru ledusskapjos ar dažādu temperatūras režīmu. Mēs pakļaujam sevi visām grūtībām un briesmām, kas saistītas ar tādu kravu pārvadāšanu kā tabaka, alkohols un medikamenti.

Mūsu klienti pārstāv plašu nozaru spektru, darbojas rūpniecībā, lauksaimniecībā un tirdzniecībā. Viņu uzdevumā mēs izpildām dažāda veida kravu pārvadājumus, izmantojot dažādus transporta veidus. Izmantojot lielu personīgo autoparku, kā arī nepieciešamības gadījumā piesaistot mūsu partneru transportu, mūsu speciālisti piedāvās uzticamu un efektīvu jūsu kravas pārvadājumu risinājumu.

Mūsu transporta loģistika nodrošina

  • Pilnu kravu, kas neprasa īpašus nosacījumus, pārvadājumus.
  • Pārtikas preču un citu kravu pārvadājumus, kam nepieciešams īpašs temperatūras režīms, turklāt , vienā mašīnā var pārvest kravu ar diviem dažādiem temperatūras režīmiem.
  • Konsolidāciju un dalītu kravu piegādi.
  • īstamoB ADR kravu transportēšanu.
  • Kravu pārvadājumus kombinētajos maršrutos.
  • Kravu konsolidāciju noliktavās ar turpmāku iesaiņošanu, marķēšanu un nosūtīšanu saņēmējam.
  • Pārvadājumi ar mazgabarīta un universālo transportu.


Kravu plūsmas, ko veicam, ģeogrāfija nodrošina racionālu dažāda veida pakalpojumu apvienojumu kravu pārvadājumu jomā, kā arī ļauj netraucēti un efektīvi izpildīt starptautiskos kravu pārvadājumus jebkurā virzienā. GP TERMINALS transporta nodaļa nogādās jūsu preces jebkurā Eiropas punktā. Mēs ik dienu pārvadājam kravas no Baltijas uz Rietumeiropu un atpakaļ. Mēs varam nodrošināt ātru un drošu kravu piekļuvi no Rietumeiropas caur Baltiju uz jebkuru Krievijas punktu, kombinējot gaisa, jūras un sauszemes transportu, kā arī kurjeru pakalpojumus.

Mūsu starptautiskais transporta tīkls cieši saistīts ar Baltijas iekšējiem pārvadājumiem. Baltija ir visu ceļu „krustceles”, te atrodas ļoti aktīvas jūras un aviotransporta ostas, tāpēc iekšējo pārvadājumu organizācijai ir ļoti būtiska nozīme. Izmantojot dažāda veida transportu, GP TERMINALS 24h laikā var nodrošināt kravu transportēšanu visā Baltijā.

Pakalpojumu kompleksa ietvaros mūsu klientiem tiek piedāvāts labākais transportēšanas risinājums neatkarīgi no tā, kur jānogādā krava un kur notiks tās iekraušana, vai tas ir individuāls pasūtījums, vai arī kravas nosūtīšana liela projekta ietvaros. Šis komplekss ir sabalansēts pakalpojums ar nemainīgi augstiem kvalitātes standartiem kravu pārvadājumu jomā. Tādā veidā mēs aktīvi palīdzam klientiem, nodrošinot optimālu viņu kravu pārvadājumu vadību.